Domofony i wideodomofony.

Firmy antywlam.pl poleca swoje usługi również z zakresu montażu domofonów i wideodomofonów.

Oferujemy montaż klasycznych urządzeń jak i domofonów typu SMART WiFi, wyposażonych w kamerę i łączących się bezprzewodowo z telefonem typy smartphone.

Wideodomofony z kategorii SMART DOM są zazwyczaj zintegrowane z innymi urządzeniami do inteligentnej obsługi domu, które sterowane są właśnie dzięki technologii WiFi.

Nasza firma posiada w ofercie system inteligentnego domu, holenderskiej marki idinio w skałd, której wchodzą takie urządzenia jak gniazdka, żarówki, lampy, kamery, czujniki oraz wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SMART produktów na stronie idinio.pl

Polecamy nasze usługi. Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń lub napisz (zakładka KONTAKT). Możesz również odwiedzić nas na Facebooku i zostawić tam prywatną wiadomość. 

Zachęcamy do polubienia nas na Facebooku. Nie ominą Cię najnowsze promocje, konkursy czy informacje na temat inteligentnego domu, którym również się zajmujemy oraz wieści ze świata nowych technologii dotyczących zabezpieczenia mienia.

Zapraszamy również do odwiedzenia nas na kanale YouTube, gdzie znajdziesz poradniki jak konfigurować, korzystać i używać monitoringu, alarmów oraz wiele innych. Znajdziesz tam również ciekawostki na temat inteligentnego domu (Smart Home). Subskrybuj kanał oraz kliknij w dzwoneczek aby być na bieżąco.

Monitoring CCTV, kamery, alarmy, monitoring pojazdów GPS. 
Systemy inteligentnego domu - Smart Home.
Napędy bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych.
Bielsko-Biała.