O nas

Firma antywlam.pl zajmuje się szeroko pojętą ochroną mienia. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy monitoringu oparte o kamery, systemy alarmowe obiektów, monitoring GPS pojazdów (wszelkich), napędy do bram przesuwnych, garażowych i skrzydłowych oraz systemy inteligentnego domu.

 

Jesteś na etapie nowej inwestycji? A może chcesz zmodernizować swój dotychczasowy sprzęt? Pomożemy w doborze odpowiednich urządzeń w domu lub firmie. Dopasujemy się do budżetu jakim dysponujesz, uwzględniając przy tym zapotrzebowanie oraz indywidualne preferencje. Doradzimy co jest opłacalne a z czego możesz zrezygnować. Słuchamy potrzeb klienta i wychodzimy im na przeciw. Podpowiemy jakie są możliwości na rynku i jaki sprzęt może być dla Was użyteczny i optymalny.

 

 

W naszej ofercie instalatorskiej znajdziesz również urządzenia typu Smart Home. 

Urządzenia z tego zakresu pozwalają ułatwić codzienne życie, zautomatyzować i zoptymalizować procesy, które są wykonywane regularnie w domu lub firmie. Moduły Smart Home usprawniają korzystanie praktycznie z każdego urządzenia elektrycznego lub elektronicznego. A wszystkim będziesz mógł sterować wprost z własnego telefonu, niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz na świecie. 

Tu liczy się inwencja, osobiste preferencje lub nietypowa potrzeba, nad którą zastanawiałeś się od dawna ale nie wiedziałeś jak ją zrealizować. My Ci w tym pomożemy. Istotne jest to, że nie musisz modernizować swojej dotychczasowej instalacji elektrycznej aby zamienić swoje dotychczasowe urządzenia w system Smart Home.

 

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń lub napisz do nas.

Zerknij na zakładkę KONTAKT i umów się na spotkanie lub od razu na wycenę swojego projektu.

To nic nie kosztuje. 

Zapraszamy.

Monitoring CCTV, kamery, alarmy, monitoring pojazdów GPS. 
System inteligentnego domu. Idinio - Smart Home.
Napędy bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych.
Bielsko-Biała.