Systemy alarmowe obiektów.

System alarmowy w domu czy firmie to podstawowe zabezpieczenie obiektu. Rozwiązanie takie, bardzo skutecznie odstrasza potencjalnego intruza.

Na rynku jest bardzo wiele rozwiązań. Każdy inwestor, zainteresowany alarmem staje przed tym samym dylematem. Które zabezpieczenie wybrać? Marka, model, rodzaj? Trudno się zdecydować.

Firma antywlam.pl preferuje nasz rodzimy rynek. Specjalizujemy się w takich markach jak SATEL oraz GENEVO.

Alarm przeciw włamaniowy domu obiektu budynku firmy

Satel oraz jego późniejszy odłam na osobną firmę Genevo, są to marki polskie, działające oraz produkujące głównie w Polsce.

To sprawdzone i niezawodne urządzenia, charakteryzujące się bardzo małym odsetkiem usterek.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że specjaliści w/w firm są do dyspozycji na bieżąco. Zapewniają pełny dostęp do serwisu oraz wsparcia technicznego.

Obie marki na bieżąco reagują na zmiany zachodzące na rynku, projektując coraz lepsze urządzenia, wpisujące się w aktualne trendy. Posiadają w swojej ofercie nowoczesne wzornictwo oraz rozwiązania techniczne.

Pozwalają na sterowanie swoimi urządzeniami z aplikacji dostępnych na smartphony zarówno z systemem Android jak i IOS od Apple.

Oczywiście zdarza się że korzystamy z innych rozwiązań np. kiedy klient ma takie życzenie. Czasami klienci mają już wyrobione zdanie o danej marce lub po prostu korzystają już z innego rozwiązania w domu i chcą korzystać z niego również w swojej firmie. Wtedy działamy na marce wybranej przez klienta.

Polecamy nasze usługi. Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń lub napisz (zakładka KONTAKT). Możesz również odwiedzić nas na Facebooku i zostawić tam prywatną wiadomość. 

Zachęcamy do polubienia nas na Facebooku. Nie ominą Cię najnowsze promocje, konkursy czy informacje na temat inteligentnego domu, którym również się zajmujemy oraz wieści ze świata nowych technologii dotyczących zabezpieczenia mienia.

Zapraszamy również do odwiedzenia nas na kanale YouTube, gdzie znajdziesz poradniki jak konfigurować, korzystać i używać monitoringu, alarmów oraz wiele innych. Znajdziesz tam również ciekawostki na temat inteligentnego domu (Smart Home). Subskrybuj kanał oraz kliknij w dzwoneczek aby być na bieżąco.

Monitoring CCTV, kamery, alarmy, monitoring pojazdów GPS. 
Systemy inteligentnego domu - Smart Home.
Napędy bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych.
Bielsko-Biała.