Systemy monitoringu CCTV, kamery.

Kamery, monitoring CCTV domu obiektu budynku firmy

Monitoring posesji przy pomocy kamer to jedna z najskuteczniejszych metod zabezpieczenia mienia. Jedno z najlepszych rozwiązań, które tak skutecznie działa prewencyjnie. Każdy złodziej zastanowi się kilka razy, zanim zdecyduje się wejść na strzeżoną monitoringiem posesję.

 

Identycznie sprawa ma się na terenie firm, zakładów oraz wszelkich miejsc pracy. Zabezpiecza pracodawcę nie tylko przed włamaniem ale również przed nieuczciwymi pracownikami. Nie chodzi tylko o samą kradzież własności firmy, ale ma ogromne znaczenie w razie wypadku pracownika podczas pracy. Zabezpiecza pracodawcę przed wyłudzeniami ewentualnych odszkodowań powypadkowych, które powstały ewidentnie z winy pracownika i nieprzestrzegania np. przepisów BHP na stanowisku pracy. Ważne szczególnie w miejscach takich jak hale, działy produkcyjne, praca z niebezpiecznymi urządzeniami czy firm przeładunkowych.

Firma antywłam.pl specjalizuje się w montażu monitoringu wizyjnego obiektów firmowych jak i domów jedno lub wielorodzinnych. Nie ma znaczenia czy prowadzisz małą działalność jednoosobową czy dużą firmę, zatrudniającą wielu pracowników. Mieszkasz w małym domku czy dużej willi. Pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt CCTV do Twoich potrzeb jak również do budżetu jaki jesteś w stanie na to przeznaczyć. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta. My jesteśmy od tego aby Ci doradzić i zrealizować usługę na najwyższym poziomie, niezależnie od tego jakim klientem jesteś. Dla nas liczy się każdy klient z osobna i jego indywidualne wymagania.

Nasz firma specjalizuje się głównie w marce HIKVISION. Naszym zdaniem jest to jedna z najnowocześniejszych firm na rynku CCTV. Marka posiada w swoim portfolio bardzo bogatą ofertę kamer oraz urządzeń peryferyjnych, potrzebnych do uruchomienia kompletnego monitoringu. Oferowane przez Hikvision rejestratory, dobrać można wg zapotrzebowania każdego klienta. Klasa podstawowa do zastosowań indywidualnych oraz klasa przemysłowa do zastosowań wysoce specjalistycznych. Jedną z najważniejszych cech tych produktów, niezależnie od zastosowanej klasy sprzętu, jest jego bardzo wysoka wydajność oraz rzadko spotykana stabilność i kultura pracy.

 

Dlaczego Hikvision? Ponieważ w 99,99% nie mamy potrzeby wracać do klienta na reklamację. Sprzęt zawsze działa i to bardzo długo po okresie gwarancyjnym. Niezależnie od klasy zamontowanego sprzętu. Marka Hikvision podchodzi do tego bardzo poważnie.

Aplikacje mobilne na telefon to dzisiaj całkowity standard. Dlatego i sprzęt zakładany przez nas, również spełnia wymogi jakie stawiają przed nami klienci. Niezależnie czy będzie to jedna kamera na działce czy kompletny monitoring CCTV w firmie czy w domu, zawsze masz dostęp do obrazu LIVE oraz zapisu nagrań na swoim telefonie.

Aplikacja pozwala na obsługę monitoringu na odległość w każdej chwili z każdego miejsca. Wszystko odbywa się przez internet. Bezpieczeństwo w tym temacie jest priorytetem, dlatego komunikacja (telefon-rejestrator-kamery) jest w pełni szyfrowana i bezpieczna. Aplikacje dostępne na PC oraz smartphony z Androidem jaki IOS dla Apple.

Nie dyskryminujemy innych dostawców monitoringu CCTV.  Używamy również sprzętu innych marek takich jak:  KENIK czy DAHUA. Głównie na wyraźne zlecenie klienta. Dotyczy to głównie klientów, którzy już korzystają ze sprzętu danej marki i chcą przy niej pozostać. Więc jeśli Twoje wymagania pójdą w kierunku innej marki niż Hikvision, również podpowiemy i doradzimy jaki sprzęt dobrać do Twoich potrzeb.

Polecamy nasze usługi. Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń lub napisz (zakładka KONTAKT). Możesz również odwiedzić nas na Facebooku i zostawić tam prywatną wiadomość. 

Zachęcamy do polubienia nas na Facebooku. Nie ominą Cię najnowsze promocje, konkursy czy informacje na temat inteligentnego domu, którym również się zajmujemy oraz wieści ze świata nowych technologii dotyczących zabezpieczenia mienia.

Zapraszamy również do odwiedzenia nas na kanale YouTube, gdzie znajdziesz poradniki jak konfigurować, korzystać i używać monitoringu, alarmów oraz wiele innych. Znajdziesz tam również ciekawostki na temat inteligentnego domu (Smart Home). Subskrybuj kanał oraz kliknij w dzwoneczek aby być na bieżąco.

Monitoring CCTV, kamery, alarmy, monitoring pojazdów GPS. 
Systemy inteligentnego domu - Smart Home.
Napędy bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych.
Bielsko-Biała.