Napędy bram przesuwnych.

W ofercie firmy antywlam.pl znajdziesz napędy do bram przesuwnych.

Jeśli planujesz uzbrojenie swojej bramy w automatykę to dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz napędy do bram przesuwnych firmy FAAC oraz GENIUS,  jedne z najpopularniejszych marek na rynku.

Są to niezawodne silniki, które będą służyć przez wiele lat bezawaryjną pracą. Wszystkie napędy posiadają w komplecie piloty zdalnego sterowania ale istnieje również możliwość montażu dodatkowych akcesoriów, które pozwolą na otwieranie i zamykanie bramy z każdego typu telefonu. Niezależnie od tego czy będzie to nowoczesny smartphone czy starszy model telefonu (z cyferblatem).

Otwieranie bramy za pomocą telefonu, możemy zrealizować na różne sposoby.

Możemy podłączyć odpowiednie urządzenie, które pozwoli na sterowanie poprzez aplikację na smartphone wykorzystując połączenie internetowe lub poprzez specjalny moduł GSM, który pozwala sterować bramą za pomocą komend SMS-owych lub krótkich połączeń telefonicznych.

Wszystko zależy od tego jaki rodzaj telefonu dany klient preferuje. Nie musisz dysponować nowoczesnym telefonem, aby mieć możliwość sterowania swoją bramą na odległość.

Ale po co właściwie sterowanie z telefonu?

Korzyści może być bardzo wiele. Nie zaskoczy Cię już brak pilota w samochodzie, np. kiedy go zapomniałeś. Nie musisz nerwowo przeszukiwać zakamarków domu aby znaleźć pilota za każdym razem jak ktoś przyjedzie i chcesz otworzyć mu bramę.

Ale to nie wszystko. Możesz otworzyć bramę na odległość niezależnie od tego gdzie się znajdujesz. Po co? np. kiedy kurier dzwoni, że jest z paczką pod bramką a Ciebie akurat nie ma w domu. W takiej sytuacji wystarczy, że otworzysz mu bramę zdalnie a on zostawi przesyłkę na posesji przed wejściem do domu.

A jeśli skorzystasz dodatkowo z naszych usług i zamontujesz system monitoringu, będziesz mógł wszystko zobaczyć na ekranie swojego smartphona prosto z darmowej aplikacji do pobrania ze sklepu Google Play dla Android lub AppStore dla systemu IOS na telefony iPhone.

Polecamy nasze usługi. Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń lub napisz (zakładka KONTAKT). Możesz również odwiedzić nas na Facebooku i zostawić tam prywatną wiadomość. 

Zachęcamy do polubienia nas na Facebooku. Nie ominą Cię najnowsze promocje, konkursy czy informacje na temat inteligentnego domu, którym również się zajmujemy oraz wieści ze świata nowych technologii dotyczących zabezpieczenia mienia.

Zapraszamy również do odwiedzenia nas na kanale YouTube, gdzie znajdziesz poradniki jak konfigurować, korzystać i używać monitoringu, alarmów oraz wiele innych. Znajdziesz tam również ciekawostki na temat inteligentnego domu (Smart Home). Subskrybuj kanał oraz kliknij w dzwoneczek aby być na bieżąco.

Monitoring CCTV, kamery, alarmy, monitoring pojazdów GPS. 
Systemy inteligentnego domu - Smart Home.
Napędy bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych.
Bielsko-Biała.